Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 593 de subiecte si 1640 postari foarte interesante.

Cautare forum


Claudia

ClaudiaLocatie necunoscuta

Am visat ca fostul iubit mi-a zis ca ma iubste,iar eu i-am raspuns ca il ador!


Citeaza mesajul

FLORIN

FLORINLocatie necunoscuta

am visat ca fostul iubit mi-a zis ca ma iubste,iar eu i-am raspuns ca il ador!
O SA TE IMPACI CU CINEVA CU CARE TE-AI CERTAT DE MULT


Citeaza mesajul

alina

alina Locatie necunoscuta

M`am despartit de fostu prieten de un an iar acum recent l`am visat de 2 ori nustiu ce se intampla,amcum am un iubit de 7 luni ne intelegem ff bine dar il visez pe fostu, el elste indragostit de actuala lui prietena ... oare de ce il visez???ma poate ajuta cineva??


Citeaza mesajul

Dana 09 aug 2010

Dana 09 aug 2010Locatie necunoscuta

M-am despartit de iubirea vietii mele aproape de un an...am ramas amici... Am visat ca, eu si fostul meu iubit ne aflam intr-o incapere, doar noi doi...Imi vorbea dragastos si la un moment dat m-a luat in brate si mi-a zis : - Impaca-ma, te rog! Totul parea atat de real... Moment in care m-am trezit! Oare ce semnificatie are visul meu?!


Citeaza mesajul

Laura

LauraLocatie necunoscuta

DE un an de zile m-a parasit sotul meu pentru o alta femeie si de atunci il visez de f multe ori ca ma rog de el sa se intoarca inapoi la mine si copii lui, si de fiecare data imi spune ca nu vine. Ce poate sa insemne asta? Il iubesc foarte mult si imi doresc sa se intoarca inapoi.


Citeaza mesajul

anna

annaLocatie necunoscuta

DE un an de zile m-a parasit sotul meu pentru o alta femeie si de atunci il visez de f multe ori ca ma rog de el sa se intoarca inapoi la mine si copii lui, si de fiecare data imi spune ca nu vine. Ce poate sa insemne asta? Il iubesc foarte mult si imi doresc sa se intoarca inapoi.
vrei sa se intoarca, de-aia il visezi :)


Citeaza mesajul

deonea

deoneaLocatie necunoscuta

Visez multe si ciudate imi visez fostul des,inainte il visam ca i se intampla mereu cate ceva acuma il visez ca ma asteapta ca vrea impacare pe de o parte visez chestii reale si de care nu aveam cum sti vise erotice de exemplu:intr-o noapte am visat un tip (il stiu din vedere )ca sa pus in spatele meu si eu ia simtit barbatia ca un bolovan m-am trezit urland :-j nu as dori nimarui astfel de vise insa eu nu stiam nimic de el personal si o buna mi-a zis ca se pare ca este destul de dotat din declaratiile fostelor lui de unde am stiut sa visez asta?


Citeaza mesajul

Maria

MariaLocatie necunoscuta

Am visat ca ma tsinem de mana cu baiatul de care imi place


Citeaza mesajul

oana

oanaLocatie necunoscuta

m`am despartit de fostu prieten de un an iar acum recent l`am visat de 2 ori nustiu ce se intampla,amcum am un iubit de 7 luni ne intelegem ff bine dar il visez pe fostu, el elste indragostit de actuala lui prietena ... oare de ce il visez???ma poate ajuta cineva??
vrei sa te intorci la el,dar nu lai parasi pe actualul tau iubit.el ar parazio pe actuala sa prietena in favoarea ta! mai bine iai spune ce simti acum cu adevarat


Citeaza mesajul

Alex

AlexLocatie necunoscuta

Eu de multe ori am visat ca sunt urmarit de un fel de Fantoma,si de cate ori incerc sa strig dupa ajutor si parca ceva nu ma lasa,ceva imi opreste respiratia si ma trezesc speriat si nu mai pot sa dorm ! .......si inca un vis...de vreo 3 luni m-am despartit de fosta mea iubita,si de vreo luna cam asa o tot visez,ca este cu mine,ca este la distanta...chestii dastea ! Va rog spuneti-mi si mie ce inseamna aceste vise,lover_oache2006 este id-ul meu sa imi spuneti ! Va multumesc !


Citeaza mesajul

  Urmatoarele 10

Afisare de la 1 la 10 din : 29 posturi