Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Cristian Mihai

Cristian MihaiLocatie necunoscuta

M-am certat cu prietena mea de cateva zile .... am stat impreuna vre-o 2 ani si jumtate aproape. Eu stiu ca ma iubeste, dar imi tot spune ca nu mai vrea sa auda de mine, ca ii fac rau cand ma aude sau vorbesc cu ea. Pe o parte are dreptate, pentru ca i-am facut numai rau, am jignit-o si am acuzat-o mereu din cauza nervilor de niste lucruri neadevarate ! De cateva seri o tot visez .....ba visez ca vorbesc cu ea pe mess, ba ca sunt cu ea in pat si ne sarutam ... si tot asa ... o visez in fiecare seara ... oare de ce ?


Citeaza mesajul

Finetze Blandetze

Finetze BlandetzeLocatie necunoscuta

O visezi pt ca adormi cu gandul la ea si pt ca iti este dor de ea.Oricum in vis realitatea e invers.Daca a visat ca esti in pat cu ea si o saruti inseamna ca nu se va intampla acest lucru.Daca ai visat ca vb cu ea pe mess inseamna ca nu veti vb.Visul reproduce ceea ce vrea subconstientul nostru.Visul te avertizeaza ca nu vei fi aprope de ea si iti reproduce clipe frumoase.Oricum dk te-ai purtat urat cu ea dc nu-i ceri scuze???Spune-i ca-ti pare rau.INCEARCA SA VB CU EA


Citeaza mesajul

Gheorghe Gheorghe

Gheorghe GheorgheTargu Neamt

M-am certat cu prietena mea de cateva zile .... am stat impreuna vre-o 2 ani si jumtate aproape. Eu stiu ca ma iubeste, dar imi tot spune ca nu mai vrea sa auda de mine, ca ii fac rau cand ma aude sau vorbesc cu ea. Pe o parte are dreptate, pentru ca i-am facut numai rau, am jignit-o si am acuzat-o mereu din cauza nervilor de niste lucruri neadevarate ! De cateva seri o tot visez .....ba visez ca vorbesc cu ea pe mess, ba ca sunt cu ea in pat si ne sarutam ... si tot asa ... o visez in fiecare seara ... oare de ce ?
In vis comunicarea prin mess inseamna conexiune energetica prin care agresati persoana careia ii trimiteti mesajele. Va face o deosebita placere sa agresati persoanele din anturaj. Atentie, nu poate sa va mearga la nesfarsit, va veni cineva sa va spulbere pentru invatare de minte. Reanalizati-va comportamentul si nu dati vina pe nimeni.


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 3 din : 3 posturi