Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Cristina Purice

Cristina PuriceCluj-Napoca

Eram intr-o incapere subterana, martora a unui ritual de invocare a spiritelor, mai bine zis, a unui spirit anume. stateam separat de restul lumii. analizam procesul de invocare, nu participam activ. partea stranie e ca vocea spiritului am auzit-o doar eu. mi-a soptit ceva la ureche. parea atat de reala soapta, incat m-am trezit speriata.


Citeaza mesajul

Gheorghe Gheorghe

Gheorghe GheorgheTargu Neamt

eram intr-o incapere subterana, martora a unui ritual de invocare a spiritelor, mai bine zis, a unui spirit anume. stateam separat de restul lumii. analizam procesul de invocare, nu participam activ. partea stranie e ca vocea spiritului am auzit-o doar eu. mi-a soptit ceva la ureche. parea atat de reala soapta, incat m-am trezit speriata.
Incaperea subterana este subconstientul in care scormoniti sa scoateti la lumina o trauma pentru a va vindeca. O analiza minutioasa, de una singura, va conduce la acel secret care tulbura linistea mintii si veti reusi sa va vindecati. Sperietura din vis este socul, surpriza, revelatia care aduce linistea, simbolizata de trezire.


Citeaza mesajul

Purice Purice

Purice PuriceCluj-Napoca

eram intr-o incapere subterana, martora a unui ritual de invocare a spiritelor, mai bine zis, a unui spirit anume. stateam separat de restul lumii. analizam procesul de invocare, nu participam activ. partea stranie e ca vocea spiritului am auzit-o doar eu. mi-a soptit ceva la ureche. parea atat de reala soapta, incat m-am trezit speriata.
Incaperea subterana este subconstientul in care scormoniti sa scoateti la lumina o trauma pentru a va vindeca. O analiza minutioasa, de una singura, va conduce la acel secret care tulbura linistea mintii si veti reusi sa va vindecati. Sperietura din vis este socul, surpriza, revelatia care aduce linistea, simbolizata de trezire.
merci :)


Citeaza mesajul

Finetze Blandetze

Finetze BlandetzeLocatie necunoscuta

Am avut si eu un vis de acest gen.Se facea ca eram in pat,si auzeam niste voci care imi strigau numele.Cand m-am intors,langa patul meu era o femeie in alb-un spirit de fapt.Incercam sa ma misc,dar nu puteam.la un moment dat m-am trezit,si totul a disparut.Parea totul f f f real.


Citeaza mesajul

Finetze Blandetze

Finetze BlandetzeLocatie necunoscuta

Am avut o gramada de vise cu spirite.Crede-ma.


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 5 din : 5 posturi