Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Dania Meiţoiu

Dania MeiţoiuLocatie necunoscuta

Am visat ca eram la Dunare cu doua prietene si ne-am udat pe fata cu apa Dunarii dupa care am urcat spre sosea. Am urcat pe niste scari si am ajuns foarte greu sus. La sosea era un batran cu o fetita mica. Era bunicul ei. Fetita avea o paleta de tenis in mana si o minge mica. Se juca si daca mingea ii sarea in strada, se ducea dupa ea. Era si varul meu pe acolo. El mergea pe bicicleta si incerca sa o indeparteze pe fata de strada, adica sa nu se mai duca in strada. Fata era mica, avea cred ca vreo 2 ani. A venit un tir si a trecut pe langa ea, dar dupa au venit mai multe masini mari (autobuze, tiruri, camionete) si au dat peste fata. Era plina de sange intinsa pe astfalt. Eu si prietenele mele ne retrasesem putin ca sa nu ne loveasca si pe noi masinile, insa pe una din prietenele mele (Diana) au lovit-o putin la fata, dar nu a patit nimic. O mica zgarietura. Dupa, cealalta prietena a mea (Alexandra) ne-a luat de mana si am trecut repede strada. Fata de era plina de sange era sora Alexandrei, noi atunci am sesizat. Eu vruiam sa chem salvarea, insa Alexandra a zis ca "poate o sa reziste". Nu vruia sa chem ambulanta. Si atunci m-am trezit. Ce inseamna?


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 1 din : 1 posturi