Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Finetze Blandetze

Finetze BlandetzeLocatie necunoscuta

Eram pe camp cu niste colegi din clasa.Eram cu o fata(Natalia),Ionescu si Stefan.Stefan,precizez, ca a fost cel pe kre l-am placut,si acuma noi 2 din cauza unei altercatii nu mai vb deloc unul cu altul.Era cu o bicicleta frumoasa,si o cara cu noi pe niste campii verzi.Imi zisese cv,nu mai stiu ce.Apoi ma trezesc intr-un spital.Iar acum,cea mai importanta parte.Eram moarta in vis(Nu se stie cauza mortii).Spiritul meu era cu mai multe spirite,in fata unei cruci,cu o coroana din flori,si incepem cu totii a plange si a striga spre Cer.Eu eram cea kre striga cel mai mult,plangeam chiar.Imi parea rau k murisem.Apoi se arata o Lumina din Ceruri,si-mi apare chipul Mantuitorului Iisus.Apoi m-am trezit.Spuneti-m ce inseamna acest vis.


Citeaza mesajul

Diana Mates

Diana MatesLocatie necunoscuta

Sincer....Nu cred ca am dreptul sa intru in acest subiect...Dar,in legatura cu fata Mantuitorului...Am avut si eu un vis in care imi aparuse fata Lui...Am intrebat ziua urmatoare pe profesorul de religie...Si ne-a zis sa nu credem ca l-am vazut chiar pe El...A zis ca putea fii insusi o "pacaleala" a diavolului..Sper ca te-am ajutat putin..In rest,nu am nici cea mai vaga idee despre ce s-ar putea intampla...


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi