Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Alexandra Ana Maria

Alexandra Ana MariaBalcesti, Vâlcea, Romania

Eu am visat ca aveam in picioare doi pantofi diferiti chiar cu tocul diferit si nu ma puteam misca dupa loc!am rugat o prietena sa imi aduca perechea la unu,ambii erau deosebiti dar am ales modelul care il cunosteam si il aveam deja la preferate!!!oare ce semnifica asta???


Citeaza mesajul

Andrea Ionescu

Andrea IonescuTimisoara, Romania

Pai dupa o scurta cautare am descoperit pe site semnificatia visului tau, pantofi desperechiati : - cautarea unui partener, singuratate, lipsa sentimentului de iubire, dorinta de a gasi parteneru potrivit fie intr-o relatie de afaceri fie intr-una de iubire


Citeaza mesajul

Urzica Gheorghe

Urzica GheorgheTargu Neamt

Ai doi prieteni buni, dar incompatibili. Alegerea este dificila, dar necesara, trebuie sa renuntati la un partener pentru a putea merge mai departe cu unul singur. Intuitie buna la alegere.


Citeaza mesajul

Alexandra Ana Maria

Alexandra Ana MariaBalcesti, Vâlcea, Romania

Defap am avut o relatie de 2 ani si ceva,am renuntat cu greu la ea dar asta pt ca imprejurarile nu au vrut sa ne accepte...incepusem de curand o noua relatie dar gandul imi statea tot la celalalt asa ca ieri am hotarat sa ne despartim pt cateva zile,dar cred ca v-a fii definitiv!


Citeaza mesajul

Alexandra Ana Maria

Alexandra Ana MariaBalcesti, Vâlcea, Romania

O semnificatie trebuie sa aiba... mersi pt raspunsuri!


Citeaza mesajul

Delia Diacon

Delia DiaconLocatie necunoscuta

Poate ca in realitate esti putin dezorganizata sau dezordonata.Ori poate tie frica sa nu faci alegeri gresite.


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 6 din : 6 posturi