Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Finetze Blandetze

Finetze BlandetzeLocatie necunoscuta

Am visat ca eu,impreuna cu doua colege de ale mele,Lory si Anca trebuia sa ne mutam la o alta scoala,exact in aceeasi clasa.Eu una voiam sa ma imbrac frumos,ca ma mutam la alta scoala.Prietena mea,Mada voia sa-mi dea dea hainele ei,care erau mult prea mari pt ea.Eu una o refuzam,pt k imi era prea rusine.Cand eu si cu ea mergeam pe drumul obisnuit catre scoala,il observ pe un coleg de al meu,cu care nu prea ma inteleg.Eu una a ascundeam de acest coleg,fiindca voia sa ma uramareasca.La un moment dat vad unde se ascunde,dar prea tarziu ,caci aflase ceea ce-si dorea,si anume sa afle unde stau.Eu eam sup pe el ,k stia unde stau,si el am urmarea iar..Apoi,din nou pe drumu catre casa(care e si in realitate) eu cu Mada ne intalnim cu el si cu baietii.Ii spun ca ma mut de la scoala,si fata lui parea gen putin trista si indiferenta.In gandul meu ziceam k el e sup k eu ma mut.Ma rog apoi ma duc cu Mada la un second hand si-mi cumpar o pereche de blugi(care in realitate sunt ai ei).Si ea era fericita,dar eu voiam mult mai multe haine.Cine imi poate da rasp,il astept!


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 1 din : 1 posturi