Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Ana-Maria Nitu

Ana-Maria NituLocatie necunoscuta

Buna:) am visat azinoapte ca eram cazata la un hotel si cand am deschis usa de la camera in spate era un baiat foarte foarte frumos (8->) care se tot uita la mine.Eh..am inchis usa si am vrut sa ma schimb.Ma dezbracasem si il vad la fereastra pe el cum se uita in camera mea (:">).M-am ascuns repede dupa draperie si apoi m-am dus la baie sa ma schimb acolo.Cand am iesit,el era in acelasi loc.A intrat tata in camera si mi-a zis ca a discutat cu el,i-a dat numarul meu de telefon si mi-a spus ca e un baiat bun si ca merita sa ii dau o sansa.M-a intrebat daca nu vreau sa iesim sa ne plimbam.I-am zis ca da.Am iesit cu el ne-am plimbat si tin minte ca eram la munte undeva...apoi m-am trezit parea atat de real :(( si m-am intristat atat de rau ca nu a fost nimic adevarat. M-am culcat din nou..a aparut iarasi in visul meu.Acum eram acasa la mine si suna la usa.Era cu taicasu.Cand m-a vazut tasu mi-a zis ca a auzit foarte multe despre mine,mi-a sarutat mana si crede ca sunt o fata foarte buna.Apoi am plecat cu masina eu tata mama si tasu,iar el,baiatul, nu stiu unde plecase.Am ajuns intr-un cartier al orasului cu masina si le-am spus alor mei sa ma lase acolo.Am coborat si l-am sunat.L-am intrebat unde este mi-a zis unde era si iam zis si eu udne ma aflam.A venit unde eram parca cu un trandafir si cu o cutie de bomboane si apoi iar m-am trezit.Am cautat numarul lui de telefon in mobilul meu si mare mi-a fost dezamagirea pentru ca in vis il aveam in telefon:)) eram atat de disperata..constientizam ca a fost doar un vis dar inca speram ca numrul lui era acolo si puteam sa il sun oricand sa ne intalnim iarasi:D Apoi m-am culcat iarasi si a aparut inca o data in vis.De data aceasta eram la tara,era iarna.Pe drumul spre tara,il vad pe el intr-o vila foarte mare.Inainte de asta auzisem ca masa ma stia si ca nu ma suporta.Ca nu sunt o fata buna pentru fiusu si ca asa le-a facut si celorlaltor fete cu care a mai fost baiatul ei pana cand i-a despartit.Mama cand a auzit asta mi-a spus ca nu ma mai lasa sa ma intalnesc cu el ca sa nu mai sufar si eu ca celelalte fete.In fine...si m-am uitat in spate si el s-a uitat spre mine mirat ca si cum de ce as fi plecat.M-am dat jos si ne-am imbratisat apoi parca am intrat din nou in masina.M-am trezit iar si nu am mai putut adormi.Un vis in 3 reprize...foarte ciudat daca ar sti cineva ce poate insemna asta i-as ramane recunoscatoare.Scuzati ca m-am intins asa de mult,dar am vrut sa va dau toate detaliile.Multumesc mult pentru eventualele raspunsuri.


Citeaza mesajul

Finetze Blandetze

Finetze BlandetzeLocatie necunoscuta

Cred k ti-ai visat alesul...Se zice de vulturul kreapare in visul fetelor,el reprezentandu-l pe ales...Si de 3 ori...cred k o sa va vedeti in curand si in realitate


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi