Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Maria Belu

Maria BeluLocatie necunoscuta

Mie imi place de un baiat iar intr-o noapte am visat ca am fost cu el si cu familia lui undeva iar cand am plecat am auzit din masina lui ca cineva i-a spus ca trebuia sa ma sarute. inseamna cumva ca ma place si el pe mine?


Citeaza mesajul

Otillia Donțu

Otillia DonțuLocatie necunoscuta

Buna, Am visa aseara ca eram undeva la o petrecere intre preteni...acolo era un bazin plin cu apa limpede si plus la asta imi aduc aminte cum prietenii mei se incuiau in toaleta(??) si cand se incuiau prietena mea mi-a dat jos prosopul si cosmeticile pe jos...dupa aia imi aduc aminte ca stateam la masa cu restul prietenilor mei si beam whiskey..dupa aia am intrat intr-o incapere si imi aduc aminte foarte bine ca eram beata! Tot in acea incapere mai tarziu era un baiat care nu-l cunosc personal doar de pe internet si imi aduc aminte clar cum l-am muscat incet de buze (senzual) si fara ca sa astept ceva inapoi el ma sarutat atat de intens incat ma simteam sa spunem indragostita.Fiind beata nu stiu cine m-a provocat sa dansez..(eram pe incaltaminte pe toc inalt) si bineinteles ca am cazut pe jos..si prietena mea cea mai buna imi spune ca imi arat calitatile mele rele. Asa s-a terminat acest vis. Mai tarziu am mai visat ceva.Mi-am visat tatal(decedat curand)ca era viu si statea pe pat de parca era bolnav( avand in vedere ca in ultimul timp a stat mult timp la pat)apoi cineva a venit si l-a luat si eu repede m-am aplecat sa-i spun ca-l iubesc. Va rog ajutati-ma sa aflu ce insemnatate are acest vis, sunt confuza. Merci anticipat!


Citeaza mesajul

Kinga Hadi

Kinga HadiOradea

Buna , am visat ca eram ruda cu colega mea de scoala si ea locuia in sighisoara si facea naveta pana in oradea si eu cu mama si tata am mers le ei si am vazut-o pe colega mea ca se saruta cu un baiat pe nume andrei si era la ei ceva bazin cu apa foarte mare si mei mi-au cazut pantofi in apa si nuam baiatul acela andrei il putea scoate , dar el a zis ca numa atunci il scoate daca il sarut si eu lam sarutat cu placere si atunci colega mea a zis ca este geloasa pe mine .....deci cam asta am visat as vrea sa stiu ce inseamna si am 12 ani si ma numesc kinga


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 3 din : 3 posturi