Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Tudorancea Monica

Tudorancea MonicaOslo, Norway

Sper ca cineva sa ma poata ajuta cu acest vis.... Am visat ca eram cu fiul meu la o petrecere a comunei... pe strada era un barbat cu parul pana la umeri ce vindea curele la o taraba... fiul meu fiind pe bicicleta se uita la el... acesta ii arata o curea alba si il cheama spre el sa o ia...isa fiul meu arata spre o alta curea barbateasca neagra...si usor usor s-a apropiat de acel vanzator, iar acela i-a dat cu cureaua in cap. Atunci eu am sarit pe el si l-am luat la palme si tipam la el ca chem politia. Deodata insa am simtit o frica teribila...iar acela ne ameninta ca ne omoara. L-am luat pe fiul meu de pe bicicleta si am fugit acasa. In fata blocului era un vecin de la blocul alaturat. E tigan de origine... ce la-am luat cu noi in casa ca ne era frica... ajungand in casa vecinul acela a verificat peste tot si nu era nimeni ... ajungand pe balcon ...dedesupt erau o multime de barbati iar unu mi s-a parut ca era acela cu curele ,atunci vecinul imi spune...vai vecine pai ce e cu astia, astia sunt periculosi ne omoara pe toti...dupa ii spun mai dute tu de ia bicicleta de acolo ca i-o fura cineva. Atunci el a plecat si eu am inchis usa dupa ...cand ma uit fiul meu nu mai era langa mine si incep sa il strig..ajungand pe valcon, vad balconul schimbat, inconjurat de niste bare de fier subtirele...iar fiul meu era catarat pe acela...si cand eram aproape de el s-a rupt barna si el a cazut si a murit... uitandu-ma in jos distant parea foarte mare fata de unde era balconul la etajul 1.In vis parea la etajul 6.... Si dupa m-am trezit. Oare e ceva rau cu acest vis. Va rog ma ajuta careva! MULTUMESC ANTICIPAT!


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 1 din : 1 posturi