Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Georgiana Das

Georgiana DasLocatie necunoscuta

Eram impreuna cu fratele meu(persoana care apare cel mai clar in vis), bunica de pe mama, cumnata si inca cateva persoane care apar neclar dar stiam ca sunt din familie...Fugeam impreuna de o mare primejdie un urma careia stiam ca vom muri toti. Apoi acea primejdie am stiut ca era un urs mare (ceva supranatural). La un moment dat am inchis o usa pe care o construise bunica deoarece ea stia ca va urma acea primejdie. Usa avea foarte multe yale de sus pana jos. Fratele meu avea cheia si toti strigam sa incuie mai repede. El zambea si nu parea sa se grabeasca, ca si cum stia ca oricum e inutil....ca nu vom scapa...A incuiat si am fugit mai departe pe niste holuri. In spate auzeam cum fiara sparge usa. A spart o si venea dupa noi. Am ajuns toti intr o gradina frumoasa, insorita, imprejmuita cu un gard inalt. Ne am asezat asteptandu ne sfarsitul. Toti fumam...Apoi am zarit de partea cealalta a gardului, in departare o batrana (n o cunosc) care ne facea semne cu mana. Am stiut ca acolo e salvarea noastra. Eu am sarit gardul si i am rugat pe ceilalti sa o ajute pe o alta batrana ( n o cunosc nici pe ea) sa sara si ea la mine. Aveam tigara in mana si o bancnota veche, pe care le am bagat in gura si le tineam cu dintii ca sa am mainile libere sa o ajut pe acea batranica. Aveam senzatia ca ea stia ca asa trebuie sa se intample si ca vom scapa, numai ca nu ne putea spune cum, astepta sa ne dam noi seama... Frica inca o simteam foarte puternic....m am trezit, eram ingrozita!!! Ce credeti?? E ceva important in visul asta sau e doar un vis...si ar trebui sa l uit...De cand m am trezit nu mi l pot scoate din minte....


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 1 din : 1 posturi