Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Zeeus Baghera

Zeeus BagheraOviedo, Asturias

Buna am avut o relatie de 6 ani era persoana pe care o iubeam cel mai mult din tot universul era totul ptr mine ei dupa 6 ani neam despartit ma inselat cu altul apoi mia recunoscut ca ma inselat am inebunit am facut tratament am slabit vreo 15 kg an 2 sap ei am incercat vreo 3 relati dar fara sens adica nu simteam nimic pentru ele au trecut ani au trecut 5 ani de cand neam despartit dar au rams visele adica o visez mai mereu nu ma gandesc la ea nici inainte de a adormi dar ami apare an vis an vis unele vise ne sarutam ,as nervos ca ma inselat ,ami apare an vis e cu mine dar an acelasi timp stiu ca e cu altu asta se repeta ca des adica sa zicem antro luna de cel putin 3 ,4 sau 5 ori asta nu stiu ce sa fac vreo sa o scot din vis nu mai am nimic cu ea nu vb nu ne vedem stam departe unu de celalalt ansa nu inteleg motivul sper ca cineva sami deie un sfat sau ceva sa-mi fie de ajutor ms mult a si ami visez ca fac dragoste cu alticeva dar la fata e ea sau an vis parca tot ea apare si an alte vise apare mereu helpp pls


Citeaza mesajul

Mihai Grecu

Mihai GrecuLocatie necunoscuta

Motivul pentru care tu o tot visezi este obsesia, dar si obisnuinta, in momentul in care o sa poti trece peste nefericitul eveniment, incetul cu incetul o sa ai tot mai rar visul. Eu personal am trecut prin mai multe astfel de evenimente, ma poti contacta pe mmihai.neacsu@gmail.com, in general sunt ocupat dar pot raspunde uneori. Incearca sa intalnesti o alta persoana, sexul joaca un rol important, observa detaliile celeilalte persoane si mintete ca iti plac, spuneti ca detaliile sunt doar ale ei, priveste adanc prin persoana cealalta ca si cand i-ai citi sufletul. Nu am obiceiul sa raspund, dar am ramas impresionat


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi