Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Roxanna Ciobanu

Roxanna CiobanuConstanta, Romania

Duminica seara am visat ca eram la liceu si un om vroia sa ne faca vaccinuri. Avea niste ace foarte lungi cam de 15 20 cm... cand a ajuns la mine mi-a bagat acul in mana si a iesit pe partea cealalta atunci un FOST coleg a venit la mine si ma tinea in brate.(Colegul meu s-a mutat anul trecut in alt oras si implicit s-a mutat si de la liceu,asta e pe bune). Buuuuun,asta a fost primul vis. Marti noapte am visat un morman cu sute de oase omenesti,un schelet de om si sange pe un perete. Miercuri noaptea am visat ca eram pe plaja(eu chiar fiind din cta) si o femeie a venit la mine si imi spunea ' eu sunt bolnava,mama, uitete la mine,imi cad dintii,o sa mor mama' era vizibil bolnava,ii curea sange din gura si mai avea 2 fetite micute dupa ea,una la vro 2 3 luni si una la vro 3 anisori asa...(trebuie sa recunosc ca am avut somnul foarte agitat miercuri spre joi noapte,mam trezit de foarte multe ori si am adormit foarte greu.) Ieri joi am plecat la liceu si cand aproape sa terminam orele vine o colega in clasa si imi spune sa cobor ca FOSTUL MEU COLEG a venit sa ne vada...Pot sa spun ca am ramas fara cuvinte nu stiam ce sa mai zic... Tin sa precizez ca tipul nu are facebook ca sa il pot vedea si sa ma gandesc la el sau nu stiu...nu ii am numarul de telefon si nici id de mess... In fine....acum urmeaza un vis care m-a marcat si inca plang de la el.... Azi noapte (joi spre vineri noapte) l-am visat pe unchiul meu (care este mort de 5 ani si este un om pe care l-am iubit enorm si am suferit groaznic dupa el) ca era in intrun costiug intrun dormitor,fara cap... capul il avea taiat si era in living... erau acolo cateva prietene si matusa mea care imi spuneau mie sa iau capul si sa il cos la loc...eu plangeam in disperare ca nu vreau sa il mai vad asa si ca il vreau inapoi il vreau sa traiasca...intr-un final iam luat capul in mana si i lam cusut cu ata neagra... m-am saturat de visele astea...ce inseamna???am cautat aici pe site si din cate am inteles se refera la moarte(mormanul de oase,femeia bolnava si capul taiat) Niciodata nu mi s-a intamplat sa vizez atatea lucruri stranii consecutiv... Ajutati-ma va rog...


Citeaza mesajul

Buciumel Ionut

Buciumel IonutLocatie necunoscuta

Mai mergi la biserica


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi