Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 593 de subiecte si 1640 postari foarte interesante.

Cautare forum


Cristina Grigore

Cristina GrigoreValencia, Spain

Am visat ca eram in casa si dintr-o data mi sa prezentat un sarpe foarte mare la mine in camera era de culoare rosu cu alb si nu stiu cum se facea ca pe ceilalti nui vedea numai pe mine ma vedea si vroia sa ma muste sa ma ia....dar sa zic ca acest sarpe la un momentdat sa facut persoana era un om batran si era jumate om jumate sarpe si tot imi zicea ca va reveni ca se va intoarce eram suita in pat si cum sunt paturile acelea vechi asa era asta in fata patului pe un perete era asezata o oglinda becul era aprins langa capul patului era pusa un sifonier vechi iar pe sifonier era pusa o sticla cu aghiazma (apa sfintita)am luato in mana si am inceput sa dau spre sarpe cu apa aceea si cu cat dadeam el se ardea se facea o culoare ca si cum era cenusa si es uia la mn si tot imi zicea ca se va intoarce dupa mn cand sa iasa ma luat de picior de glezna si asa m-am trezit am fost la bucatarie si ma durea glezna ingrozitor de tare iar pe maini eram uda oare de ce cine imi poate spune ce inseamna ca de atunci tare frica imi mai este


Citeaza mesajul

Marlena Doca

Marlena DocaGalati

Treci peste asta fii curajoasa


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi