Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 593 de subiecte si 1640 postari foarte interesante.

Cautare forum


Nedel Diana-Elena

Nedel Diana-ElenaLocatie necunoscuta

Buna tuturor...nu stiu de ce dar am avut vreo 4 vise in legatura cu o vedeta...de care imi place ca persoana,ca fel de a fi.Prima data am visat ca o prietena de a mea mi-a facut cadou un bilet la concertul lui,iar eu am avut ceva probleme si nu mi-am putut achizitiona un permis de intrare in backstage pentru al cunoaste.Si cand am ajuns la concert,in vis am inceput sa ma cert cu cine supraveghea usa de intrare,si pana la urma persoana care supraveghea a inceput sa vorbeasca urat cu mine,si cantaretul pe care vroiam sa il vad a auzit cearta si a venit sa vada ce e.In fine,a intrat in vorba cu mine,m-a linistit.Dupa aceea in vis mi-a cam dat de inteles ca incepe sa se indragosteasca de mineO_O.Apoi am mai avut un vis,cand iar nu puteam merge la concertul lui,dar de data asta eram cu niste fete din clasa,si mergeam pe o strada,si la un moment dat una din colege il vede,si sar toate pe el,iar eu am ramas deoparte,si a venit el la mine.Si in ultimul vis,iarasi incercam sa ajung la un concert de al lui...Nu stiu ce sa inteleg...Plus ca inainte de a auzi de el,m-am trezit vorbind in somn strigand grenadele mele!:))lol.Si in primul vis am visat ca urma sa cante cu Eminem si cu inca o persoana,iar peste cateva luni a aparut Lighters...ce sa mai cred?va rog ajutati-ma cu un sfat!:(


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 1 din : 1 posturi