Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Iulyana Bunea

Iulyana BuneaPopesti-Leordeni

Ok. deci se facea k eram pe plaja cu niste prieteni[da. eram intr-o excursie] Si printre toti aia mai era si un baith care arata ca lumea :O avea si un corp supeb si eu eram gagica lui... Dar el era cam rece. si nepasator ... ma rog -.-' Da.da. acum vine partea rea. una de la mine la scoala... nu pot sa va zis numele ei. hai sa-i zicem doar "E". Si lu` E asta ii placea de prietenu` meu. da. si pe la sfarsitul visului cand eu stateam in bratzele prietenului meu [da. intr-un pat -.-'] ea a intrat pe usa si a zis ceva de genu : "vai... tipule` ce dragut esti. se as vrea sa te sarut..." Doamne. am ramas asa : O.o :O si apoi am sarit din pat furioasa si i-am zis : "fa... vezi k esti cam de Scheßie [**** in germana]" si i-am tras o palma pe obrazu ei handicapat... apoi ea a zis : " oo. ce te-a apucat? :O" Si atunci i-am mai tras una intre craci Da. tipa asta." E " e o proasta si in viata reala. deci. are fb`u plin de poze numai cu ea si cu botu` ala de pitzi... si o data a zis ca e mai frumioasa decat mine. si`mi venea sa-i zis: da tu nu vezi k esti apa plata?[asa le zic eu la fetele care nu au tzatze si nici cur =]]] ] Da. exact. doar fitele sunt de ea si o data a vrut sa mi`l ia pe fostul`.e vaca rau fetita asta. 1.Ce parere aveti despre visu` meu? 2. Dar despre fata asta?


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 1 din : 1 posturi