Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Vasile Dumitru

Vasile DumitruLocatie necunoscuta

Se facea ca ma eram intr-o excursie si dupa ceva timp preteni m-au parasit si au luat-o inapoi spre casa dar eu am continuat si am dat peste o casa parasita am cercetar-o si am observat ca se intuneca si am luat-o spre casa cu bicicleta si se facuse noapte eram in padure si aud un fosnet ma uit si din tufis sare un urs dar nu ma ataca si o ia la goana prin padure!


Citeaza mesajul

Urzica Gheorghe

Urzica GheorgheTargu Neamt

Ai conceput cu prietenii un program mai in gluma, mai in serios si ati continuat un timp impreuna, dar te-au parasit pentru linistea lor. Faptul ca ti-ai continuat drumul pe bicicleta simbolizeaza ca-ti continui idealul si ai devenit in acelasi timp si independent, autonom, pe propriile picioare. Faptul ca ai dat de o casa veche parasita inseamna ca ai redescoperit un proiect, un program uitat, iar cel care a lucrat este persoana simbolizata de ursul care te invita sa-l urmaresti. Persoana simbolizata de urs este o persoana importanta in viata ta, dar sin aceste proiecte ale tale.


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi