Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 593 de subiecte si 1640 postari foarte interesante.

Cautare forum


Miri Mirutza

Miri MirutzaLocatie necunoscuta

Buna..eu am visat ca eram la scoala pe un hol si ca impreuna cu cativa colegi am vrut sa-i facem cadou unui profesor..Si ne-am dus am loat un acvariu cu pesti[mari] si in care mai era si un sarpe[de apa,nu era foarte mare]..nu mai imi aduc bine aminte toate detaliile dar stiu ca la un moment dat sarpele a atacat un coleg..nu la ranit..si apoi a fugit din acvariu..si fugea de noi..STITI CUMVA CE INSEAMNA?:|


Citeaza mesajul

Gratar Gratar

Gratar GratarBucharest, Romania

Buna..eu am visat ca eram la scoala pe un hol si ca impreuna cu cativa colegi am vrut sa-i facem cadou unui profesor..Si ne-am dus am loat un acvariu cu pesti[mari] si in care mai era si un sarpe[de apa,nu era foarte mare]..nu mai imi aduc bine aminte toate detaliile dar stiu ca la un moment dat sarpele a atacat un coleg..nu la ranit..si apoi a fugit din acvariu..si fugea de noi..STITI CUMVA CE INSEAMNA?:|
In viitor vei deveni parte componenta ca madularele unei biserici primitoare atunci al vietii tale pe pamint.Sarpele este ispita edenica de atunci incoace prin kr diavolul incearca adeseori pe barbati sai tineri prin asicieri dubioase cu femei nestartonice si pacatoase.Atentie ,tu vei avea un profesor care te va initia in niste taine,vezi ca aceste taine sa nu expuna te expuna vreunui pericol iminent in viata ta.


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi