Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 593 de subiecte si 1640 postari foarte interesante.

Cautare forum


Teodora Berindei

Teodora BerindeiLocatie necunoscuta

In vis era duminica sau sambata si conatactam doua fete din America,pe care le-am intalnit pe facebook.Una din ele este fosta iubita a fostului meu prieten cel mai bun (Cheyenne),iar cealalta e fosta cea mai buna prietena a acestei fete(Courtney).Se facea ca imi dadeau amandoua web-ul si Cheyenne zicea ca o sa vina in Romania la petrecerea de marti,desi e cam departe si costul e mare.O convinsesem prin faptul ca vin multi colegi de ai meu.Dupa aia imi da si Courtney web-ul si spune k o sa vina cu siguranta.La scoala ii invit pe toti la petrecere,dar toti zic k au nush ce de fkt si nu vine nimeni.Le astept pe Cheyenne si Cortney.Cheyenne vine cu avionul si o au de la aeroport,dar Courtney imi da web-ul din nou si zice:,,Hey!Buna!St gata de petrecere.Am adus si floricele" si inchide.Cand ajung cu Cheyenne acasa incep sa ma simt aiurea,pt k ii promisesem k vin multi si nu venise dkt ea.I-am zis doar k n-au mai putut veni.


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 1 din : 1 posturi