Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Carmen Karamel

Carmen KaramelLocatie necunoscuta

Eram in dormitor, si ma uitam la fereastra, precisez ca fereastra era inchisa. Si vad cum un baiat (necunoscut) de vreo 17-20 de ani si blond (atat imi amintesc legat de cum arata) se urca pe fereastra (statea in blocul din fata blocului meu) pe o bucata de ciment, imensa iesita inafara. Imi zambeste prieteneste, imi face cu mana, si pe urma se arunca. M-am trezit inainte sa ajunga pe pamant. Multumesc.


Citeaza mesajul

Berindei Berindei

Berindei BerindeiLocatie necunoscuta

Eram in dormitor, si ma uitam la fereastra, precisez ca fereastra era inchisa. Si vad cum un baiat (necunoscut) de vreo 17-20 de ani si blond (atat imi amintesc legat de cum arata) se urca pe fereastra (statea in blocul din fata blocului meu) pe o bucata de ciment, imensa iesita inafara. Imi zambeste prieteneste, imi face cu mana, si pe urma se arunca. M-am trezit inainte sa ajunga pe pamant. Multumesc.
De obicei,moarte unei persoane sau moartea in general are o semnificatie pozitiva.Inseamna un nou inceput,un lucru bun.Cam atat stiu sa zic:-??


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi