Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Elena Alina

Elena AlinaBucharest, Romania

Cand eram mica( adik 5-6 ani maxim,acum am 32)am visat ca eram in parcul din apropierea casei impreuna cu sora mea mai mare(e diferenta de 12 ani intre noi)si era foarte mare agitatie pentru ca pe jos erau o gramada de cadavre de oameni fara piele pe ele...se vedea carnea macra,nimeni nu stia ce sa intamplat si ma tineam dupa sora mea care incerca sa afle cauza.in vis nu eram deloc speriata ,ma uitam la cadavre si ma tineam dupa sora mea.la un moment dat ea sa intalnit cu o prietena si au inceput sa vorbeasca despre ce se intamplase.nu eram atenta la discutia lor si ma uitam la cadavre fiind foarte curioasa sa stiu ce gust are carnea.pana la urma,desi stiam ca nu e bine sa mananc,am luat o bucatica...si acum mai tin minte gustul..un pic dulceag si avea niste samburi albiciosi insesizabili cum sunt samburii de la pepene nedezvoltati.sora mea ma vazut si ma certat cum pot sa mananc asa ceva si eu am explicat ca eram curioasa.pe urma a inceput sa ne urmareasca ceva sau cineva,nu stiu ce...dar m-am trezit transpirata de la agitatia din vis sa nu ne prinda acel ceva,cineva tin sa precizez ca este singurul vis care-l tin minte asa de clar desi nu ma oripilat de nici un fel ( nu este in nici un caz un cosmar)tin minte perfect si gustul carnii


Citeaza mesajul

Ion Gratar

Ion GratarBucharest, Romania

Vis despre o transformare radicala spirituala in viata ta si al sorei tale.


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi