Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Larissa Neagu

Larissa NeaguLocatie necunoscuta

Sunt curioasa cam ce inseamna acest vis...Prietena mea m-a visat ca eram cu ea si mai multi colegi si deodata a venit iubitul meu din vis , iar eu m-am dus la el i-am dat o palma foarte tare , dupa care am inceput sa plang si cica plangeam foarte tare ..


Citeaza mesajul

Manuel Manuel

Manuel ManuelLocatie necunoscuta

Sunt curioasa cam ce inseamna acest vis...Prietena mea m-a visat ca eram cu ea si mai multi colegi si deodata a venit iubitul meu din vis , iar eu m-am dus la el i-am dat o palma foarte tare , dupa care am inceput sa plang si cica plangeam foarte tare ..
Exista doua variante. 1. Prietena ta nu este de acord ca iubesti acest baiat 2. Prieten ta a vazut ceva ce a facut prietenul tau tie (a observat ca a facut ceva rau sau poate ca nu a observat) iar prin acest vis subconstientul ei ii spune ca ceva nu e in regula cu baiatul acesta.


Citeaza mesajul

Gratar Gratar

Gratar GratarBucharest, Romania

Sunt curioasa cam ce inseamna acest vis...Prietena mea m-a visat ca eram cu ea si mai multi colegi si deodata a venit iubitul meu din vis , iar eu m-am dus la el i-am dat o palma foarte tare , dupa care am inceput sa plang si cica plangeam foarte tare ..
Exista doua variante. 1. Prietena ta nu este de acord ca iubesti acest baiat 2. Prieten ta a vazut ceva ce a facut prietenul tau tie (a observat ca a facut ceva rau sau poate ca nu a observat) iar prin acest vis subconstientul ei ii spune ca ceva nu e in regula cu baiatul acesta.
Subconstient,inconstient,dar Dumnezeu sau diavolul unde lipseste din visele noastre?Nu cumva ce-i care sustin teze filozofice mincinoase care neaga divinitatea impinzestte tot pamintul cu spurcatele lor idei pagine inventate de tot felul de doctori ai sufletului,zisi spihologi?Visul tau arata o forma atemporala in care vei fii implicata(nu in termenul actual)in timpul din viitor.Deci,persoane excelate vazute in vis sa-ti fie arate cum vei reusi sa intelegi mesajul divin trimis tie spre solutionare,si indirect sa nu asculti de nimeni 'neavizat'care nu-i trimies sa te ajute,mai mult sa-ti incurce 'borcanele'.Deci,alege,pe cine vei crede pana la urma,pe Dumnezeu sau pe falsii acestia zisi doctori ?


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 3 din : 3 posturi