Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Gabur CodruÈ›

Gabur CodruțLocatie necunoscuta

Se face ca sunt intr-o curte.Dar planul meu e sa sar dintr-o curte in alta...fug de cineva...simt ca sunt cautat...si ajung intr-o curte unde caut o fata..dar stiu ca bunica ei vrea sa imi faca rau..de fiecare data incerc sa o gasesc dar nu reusesc.Ps:peisaje ce nu le-am vazut niciodata,nici curtile nici bunica,si fata fetei nu i-o vad


Citeaza mesajul

Manuel Manuel

Manuel ManuelLocatie necunoscuta

Se face ca sunt intr-o curte.Dar planul meu e sa sar dintr-o curte in alta...fug de cineva...simt ca sunt cautat...si ajung intr-o curte unde caut o fata..dar stiu ca bunica ei vrea sa imi faca rau..de fiecare data incerc sa o gasesc dar nu reusesc.Ps:peisaje ce nu le-am vazut niciodata,nici curtile nici bunica,si fata fetei nu i-o vad
Dat fiind faputl ca fugi de cineva sarputea sa fie din cauza ca ai un secret numai al tau si pe care trebuie sa il spui cuiva apropiat (mama, tata, etc). Fata reprezinta iubirea ta nepermisa iar bunica este o persoana din cauza careia nu iti poti desfasura iubirea fata de fata. Deci gandestete ce fata pe care o vezi constatnt o iubesti stai pe langa ea si vezi daca sunt persoana care sa incerce sa te indeparteze de ea acele persoana chiar daca iti sunt prieteni trebuie sa dispara din viata ta din cauza ca iti vor raul. Asa vad eu visul tau si cum ar trebui sa reactionezi la el.


Citeaza mesajul

Gratar Gratar

Gratar GratarBucharest, Romania

Se face ca sunt intr-o curte.Dar planul meu e sa sar dintr-o curte in alta...fug de cineva...simt ca sunt cautat...si ajung intr-o curte unde caut o fata..dar stiu ca bunica ei vrea sa imi faca rau..de fiecare data incerc sa o gasesc dar nu reusesc.Ps:peisaje ce nu le-am vazut niciodata,nici curtile nici bunica,si fata fetei nu i-o vad
Dat fiind faputl ca fugi de cineva sarputea sa fie din cauza ca ai un secret numai al tau si pe care trebuie sa il spui cuiva apropiat (mama, tata, etc). Fata reprezinta iubirea ta nepermisa iar bunica este o persoana din cauza careia nu iti poti desfasura iubirea fata de fata. Deci gandestete ce fata pe care o vezi constatnt o iubesti stai pe langa ea si vezi daca sunt persoana care sa incerce sa te indeparteze de ea acele persoana chiar daca iti sunt prieteni trebuie sa dispara din viata ta din cauza ca iti vor raul. Asa vad eu visul tau si cum ar trebui sa reactionezi la el.
Salut...PS:fata(ispiTA)TE urmareste..,bunica(refugiul fals)crezind intr-o salvare mincinoasa,peisaje nerecunoscute,timp al unui viitor ce il are a Sa mina Dumnezeu.Ti s-a arata omule(nu te mai lua dupa profeti falsi)ca intr-un timp al viitorului tau,ciudat vei gasi refugiul intr-un lacas ca edificiu religios,poate o manastire,si ci timpul iti vei da seama k nu ai gasit ceea ce ai dorit sa gasesti,anume aceea pace launtrica kr numai de la Dumnezeu poate proveni.Aceea fuga continua este tocmai pacea spirituala pe kr vei dori sa o dobindesti,si vei afla ca nu in puterea sta tocmai aceasta pace,ci Dumnezeu te va face sa uiti(peisaje fugutive)crezuri false kr nu-ti faureste pacea dorita,linistea sufleteasca kr o cauti mai mereu,asa ca in tine si in ajutorul divin sta totul pt solutionarea situatiei tale in aceasta viata.


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 3 din : 3 posturi