Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Brunetzik Brunetzik

Brunetzik BrunetzikBrasília, Brazil

Sunt taur si de cateva luni ma lupt sa inteleg un tip care e capricorn..stiu ff putin despre el desi a fost cv intre noi.timp de trei luni ne-am intalnit,de fiecare data se termina la fel :(nu vrea sa vb cu min,mi-a propus la un moment dat sa ma mut cu el si dupa nu a mai pomenit nik:(,e ok cat sunt cu el,dupa nu mai tr nik dispare cate o saptamana,dupa care ma cheama iar sa ne intalnim,nu il inteleg,presupun ca o aventura nu se lungeste atat,cn stie cum sa il fac sa se deschida fata de min ...ajutati-ma pls


Citeaza mesajul

Ion Gratar

Ion GratarBucharest, Romania

UN CAPRICORN,il arata pe omul incapatinat si rebel ,deci vezi cum reusesti sa-l intelegi pe mai si departe ca sa-i fii o prietena mai buna si intelegatoare.


Citeaza mesajul

Marishka Procopciuc

Marishka ProcopciucLocatie necunoscuta

sunt taur si de cateva luni ma lupt sa inteleg un tip care e capricorn..stiu ff putin despre el desi a fost cv intre noi.timp de trei luni ne-am intalnit,de fiecare data se termina la fel :(nu vrea sa vb cu min,mi-a propus la un moment dat sa ma mut cu el si dupa nu a mai pomenit nik:(,e ok cat sunt cu el,dupa nu mai tr nik dispare cate o saptamana,dupa care ma cheama iar sa ne intalnim,nu il inteleg,presupun ca o aventura nu se lungeste atat,cn stie cum sa il fac sa se deschida fata de min ...ajutati-ma pls
Buna...deci sunt capricorn shi as putea sa te inteleg din toate punctele de vedere....deci ,daca baiatul capricorn nu este decis ca vrea sa fie cu tine sau nu ,inseamna ca defapt are pe altcineva si intre timp incearca sa o cucereasca pe alta, tu esti doar rezerva,..Nu te supara ,dar nu se va primi nimic...!


Citeaza mesajul

Marishka Procopciuc

Marishka ProcopciucLocatie necunoscuta

sunt taur si de cateva luni ma lupt sa inteleg un tip care e capricorn..stiu ff putin despre el desi a fost cv intre noi.timp de trei luni ne-am intalnit,de fiecare data se termina la fel :(nu vrea sa vb cu min,mi-a propus la un moment dat sa ma mut cu el si dupa nu a mai pomenit nik:(,e ok cat sunt cu el,dupa nu mai tr nik dispare cate o saptamana,dupa care ma cheama iar sa ne intalnim,nu il inteleg,presupun ca o aventura nu se lungeste atat,cn stie cum sa il fac sa se deschida fata de min ...ajutati-ma pls
Buna...deci sunt capricorn shi as putea sa te inteleg din toate punctele de vedere....deci ,daca baiatul capricorn nu este decis ca vrea sa fie cu tine sau nu ,inseamna ca defapt are pe altcineva si intre timp incearca sa o cucereasca pe alta, tu esti doar rezerva,..Nu te supara ,dar nu se va primi nimic...!
Dar daca esti hotarita ca el este persoana de care ai nevoie,atunci trebuie sa-i cistigi increderea,trebuie sa inteleaga cit de mult valoreaza pt tine...in fine capriconul niciodata nu se va deschide totalmente in fata cuiva ,dar incearca sa-i fii alaturi in momentele de deprimare..ajuta,...


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 4 din : 4 posturi