Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 593 de subiecte si 1640 postari foarte interesante.

Cautare forum


Raul Pop

Raul PopTimisoara, Romania

Primul vis l-am avut acum cca 3 luni cand am visat ca eram la Mormantul Sfant stand cu urechea e o bucata din mormant ca sa ascult sunetele din piatra ca cica se aude cu plange Iisus Hristos ca dupaia sa intru intr-o incapere in care era lume cu tocul de la usa din aur ca dupaia sa apara Iisus Hristos in alb iesind din incapere. Al doilea vis l-am avut acum cca 2-3 saptamani fiind pe o insula ca dupa cateva secunde sa apara Iisus Hristos si sa ii zici "Dumnezeu e cu tine" si zicand si "satana pleaca de langa el".Dupaia am intrat in apa si langa mine sa apara un porumbel pluting in partea dreapta si intrand cu totul in apa si iesind pe partea stanga. Al treilea vis l-am avut chiar azi noapte visand ca sunt acasa si vorbind cu mine cineva din cer.Erau mai multi oameni langa mine cazand la pamant unul cate unu(stand intinsi pe pamant) ca dupaia eu ultimul sa raman in picioare si zicand ca ma "Binecuvanteaza" Astept un raspuns coerent si seriozitate


Citeaza mesajul

Florin Vispig

Florin VispigLocatie necunoscuta

Buna Raul, "Sa visezi ca te inchini la Dumnezeu inseamna pocainta pentru actiunile si erorile tale. Sa visezi ca Dumnezeu vorbeste cu tine semnifica sentimente de vinovtie, pedeapsa vesnica, si blestem"


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi