Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 593 de subiecte si 1640 postari foarte interesante.

Cautare forum


Choco Latta

Choco LattaLocatie necunoscuta

Deci in primul rand.... Eu sunt un otaku, deci cauta pe net ce inseamna asta... In al doilea rand, despre vis. Deci eram intr-un labirint ciudat... (era ca un fel de casa cu un singur etaj, care era mare si avea camere...) Si acolo era o camera pe care scria numele meu. Eu am intrat acolo si era o camera decorata in albastru (culoarea mea favorita) si avea un pat pentru doi, si patul era comod ca matasea... Simteam cand ma asezam in el ceva fin. Apoi in camera intra un personaj din anime (cauta pe net daca nu stii ce e aia) si era baiat si era personajul meu favorit si eu tip si fac ca toti (Doamne iarta-ma!) si apoi el spune sa ma calmez si incepe o discutie. Apoi sa sare in pat si apoi spune ca vrea dragoste... Adica stiti voi... Si apoi Eu sar din pat si ma prefac ca vreau, dar nu se incuie usa si ca mi-e rusine... (usa se incuia cu clanta, iar cheia o descuia... ciudat,nu?) SI apoi vine la mine si credeam ca vrea sa ma (stiti voi) apoi incuie usa si spune ca nu ii arde de joaca si sare in pat in timp ce ma ia de mana si incepe sa ma complimenteze apoi totul este istorie... Si mai spune intre timp in timpul (ma rog) toate chestiile pe care vreau sa le modific la mine (sa mai slabesc, ca vreau parul mai lung.... etc) D`astea... Ce inseamna :))?


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 1 din : 1 posturi