Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Corina Vaida

Corina VaidaLocatie necunoscuta

Poate are un aspect comic urmatorul vis dar.. am visat, seara trecuta cu bunicul. Eu imi faceam un sandwich cu branza in toaster si bunicul era la masa.. si glumea ca vrea si el.. si am ras.. si dupa mi-am luat sandwich-ul care pana la urma mi s-a parut scarbos deoarece nu a iesit bine in toaster, si nu mai stiu daca l-am mancat..


Citeaza mesajul

Gratar Gratar

Gratar GratarBucharest, Romania

Poate are un aspect comic urmatorul vis dar.. am visat, seara trecuta cu bunicul. Eu imi faceam un sandwich cu branza in toaster si bunicul era la masa.. si glumea ca vrea si el.. si am ras.. si dupa mi-am luat sandwich-ul care pana la urma mi s-a parut scarbos deoarece nu a iesit bine in toaster, si nu mai stiu daca l-am mancat..
Aspectele amintirilor din trecut fata de persoanele dragi care nu mai sunt in viata,iti poate arata ca ai strins in sufletul tau amintiri placute fata de aceea persoana,incit aievea sa te trezesti ca mai poti avea relatii strinse ca si in viata reala de zi cu zi.Ai pastrat in subconstient ce era mai bine si ai eliminat pe [parcurs] cliseele negative fata de trecutul tau.


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi