Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Razvan Rafa

Razvan RafaLocatie necunoscuta

L-am visat pe Iliescu care dadea un interviu unor reporteri si era intrebam de acestia cu cati a mai ramas la terminarea distractiei (iesise dint-un local) si acesta a deschis porfofelul si eram in jur de 300 lei (apreciere vizuala a mea) in bancnote de 10 lei. Ma puteti ajuta si pe mn cu interpretarea acestui vis,va rog?


Citeaza mesajul

Gratar Gratar

Gratar GratarBucharest, Romania

L-am visat pe Iliescu care dadea un interviu unor reporteri si era intrebam de acestia cu cati a mai ramas la terminarea distractiei (iesise dint-un local) si acesta a deschis porfofelul si eram in jur de 300 lei (apreciere vizuala a mea) in bancnote de 10 lei. Ma puteti ajuta si pe mn cu interpretarea acestui vis,va rog?
Visul tau Răzvane arată spre o ascensiune in domeniul politicului.Pe pământ vei avea sansa să ai de-a face k oameni de Stat(gen presedintele tării),timp in kr acei bani găsiti de 300Lei să fie timpul tău de zile pt a parcurge această escaladare socială urmată si de invidiile oamenilor si de vorbele lor rele.Dumnezeu să te ocrotească la aceasta...(Amin).


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi