Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Denysa Tanasa

Denysa TanasaLocatie necunoscuta

Am visat ca stateam afara cu verisorii, deodata alergand apare o fata zice sa o primim, o luam in casa, dupa asta un sir de masini merg cu viteza la iesirea din sat, si cele din urma apare pantera neagra urmata de un om, am fugit repede in casa, am inchis toate usile, dar tot a intrat, si cand aproape sa sara pe noi am speriato, ea fugea de om pentruca ii era friga, si asta a fost visul meu cu pantera neagra.


Citeaza mesajul

Ion Gratar

Ion GratarBucharest, Romania

Vei avea parte de un negaz, dar vei avea parte de o surpriza visele de multe ori nu semnifica nimica si crezurile tale cred ca sunt adevarate, mergi pe sensul vietii normale si, nu mai crede in imaginatiile viselor


Citeaza mesajul

Ion Gratar

Ion GratarBucharest, Romania

Scuza-ma Denysa,altcineva a scris utopia de mesaj alaturata.Ce iti pot spun despre visul tau cu pantera neagra,luptele tale interioare sau exterioare cu multi semeni de-ai tai se vor extompa sau se vor termina la un moment dat,cineva care va avea rol de protector al tau va fi ca o "pantera",ce poate sa te ajute in luptele tale zilnice.Il caracterizeaza protectionismul fata de tine de care te vei sprijini pe el in multe cazuri.


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 3 din : 3 posturi