Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Anné Marie

Anné MarieLocatie necunoscuta

Seara trecuta am visat ca fostul meu prieten se casatoreste (tin sa mentionez ca am tinut la el cum nu am tinut la nimeni) iar la nunta lui m-a pus domnisoara de onoare si imi cumparase o rochie identica cu cea a miresei. Eram intr-o camera si probam rochia, iar in camera alatura era el incercand sa-si aranjeze cravata. Vazand ca nu se descurca, m-am dus la el sa o aranjez eu si el mi-a zis ca vrea sa ma sarute. Iar eu i-am spus ca nu se poate pentru ca nunta lui o sa fie a doua zi, plus ca eu sunt cu cineva. Cu toate astea, ne-am sarutat si intre timp in camera respectiva a intrat prietenul meu actual, inchinandu-se in incepand sa planga. Apoi am inceput sa plang si eu si l-am chemat sa discutam, iar apoi m-am trezit plangand. Ce poate insemna asta?


Citeaza mesajul

Ion Gratar

Ion GratarBucharest, Romania

IN subconstientul tau mai tii din inima ta la fostul tau prieten,inca ai amintiri despre el care nu se sterg din mintea ta vreodata.Ce dorinte inca te tine de el ,poate nu ai reusit sa le desprinzi din relatia ta anterioara,si aceste dorinte se amplifica cu timpul in loc sa se estompeze.Ce-i de facut in cazul tau? Inca il mai iubesti pe (fostul)si nu ai reusit chiar angajandu-te intr-o alta relatie,din contra se pare ca tii mai mult la el de la timpul despartirii din trecutul tau.Ai ocazia sa-i arati actualului partener de viata cat il iubesti si numai asa poti sa uiti din trecutul tau.


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi