Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 593 de subiecte si 1640 postari foarte interesante.

Cautare forum


Carmen Adela Botis

Carmen Adela BotisCocentaina

Am visat ca eram la munca , a intrat un barbat si mi-a intins o cheie. L-am intrebat la ce imi foloseste si de unde e , la care mi-a raspuns ca pot sa fac ce vreau cu ea si a plecat zambind.


Citeaza mesajul

Andrea Ionescu

Andrea IonescuTimisoara, Romania

Adesea, cheia reprezinta o situatie misterioasa sau un secret pe care incercam sa il descoperim. Alternativ, visul tau poate semnifica faptul ca ai gasit cheia catre sufletul cuiva.


Citeaza mesajul

Gratar Gratar

Gratar GratarBucharest, Romania

Am visat ca eram la munca , a intrat un barbat si mi-a intins o cheie. L-am intrebat la ce imi foloseste si de unde e , la care mi-a raspuns ca pot sa fac ce vreau cu ea si a plecat zambind.
Raspunsul din visul tau,o cheie care ti-a fost inminata de un barbat este o chemare de a descuia o usa,o retenta spre un mister in devenire de descifrare.O posibila idila vei avea,vei ajunge sa cunosti tainele inimii oamenilor,vei putea accesa informatii inca nestiute de tine sa ajungi la un nivel de pregatire spirituala si profesionala.Cheia te reprezinta in tot ceea ce vei face:vei iubi si vei iubita,vei suferi si vei fi mangaiata..Si Dumnezeu iti va mai da ceva din aceea 'cunoastere' si cheia sa deschizi cunostinte vechi pierdute...


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 3 din : 3 posturi