Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Ursuletul Tau

Ursuletul TauLocatie necunoscuta

De ceva timp il visez pe fostul care vrea sa ne impacam ,vizez cam acelasi lucru.nu mai sunt cu el de 2 ani ,el e insurat eu am o relatie frumoasa si nu inteleg de ce il visez aproape pe fiecare seara ,mereu acelasi vis in care vrea sa ne impacam si de cele mai multe ori se face ca el se desparte de nevasta si acelasi lucru imi cere si mie sa ma despart de iubit . in vise parca ne iubim intens si pare totul real ,visez ca stau in bratele lui si ne sarutam sau ca facem dragoste .nu inteleg si VA ROG sa ma ajutati in legatura cu acest vis .tin sa mentionez ca nu mai doresc sa ma impac cu el ,sunt fericita cu actualul si avem multe planuri de viitor mai ales ca ,cu el nu am fost niciodata fericita si numai in certuri am stat .acum sunt fericita dar de ce imi tot apare in vis .mai precizez ca nu ma gandesc la el nici ziua nici seara .multumesc


Citeaza mesajul

Andrea Ionescu

Andrea IonescuTimisoara, Romania

Buna, visele pe care le ai cu fostul iubit reprezinta anumite chestiuni care au ramas neterminate sau neclarificate. Poate aceste vis este un avertisment cu privire la un incident neplacut din relatia ta anterioara.


Citeaza mesajul

Ion Gratar

Ion GratarBucharest, Romania

Intr-adevar cum a citat si doamna din msj,ai inca in memoria subconstientului tau amintiri care nu se vor sterge niciodata din sufletul dvs.Relatiile trecute esuate ar trebui sa ne invete ceva despre noi ca persoane individuale:sa mai lasam trecutul sa treaca si sa privim cu nadejde spre viitor.


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 3 din : 3 posturi