Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Ingrid Constantin

Ingrid ConstantinBucharest, Romania

La sfarsitul din mai multe vise am visat :( despre un barbat cu parul alb-alb, ochii albastru colorat - aproape ca un cristal "gen nu putai sai privesti") avea unghii lungi , si ma intrebat dc miam sters eu modelul lui satana de pe unghii ( aveam cruti in jos / sau in sus depinde cum privesti mana) si am raspuns ca mam plictisit de satana , apoi a inceupt acest demon cu unghiile lui sa ma apuca/fipt de spate, curgea o grama de sange , si mam trazit transpirata si ma dura spale unde a pus primele unghil(ascutile lungi in mine ) .. zim si mie ce am visat este total ajura da totusi mia fost frica tota ziua. ps: acum 2 zile im facusem unghiilee.. dar nu avem criuti …


Citeaza mesajul

Ion Gratar

Ion GratarBucharest, Romania

Draga mea ,ai visat asa ceva deoarece viata ta nu este intr-o armonie deplina.Vezi tu ,ce te leaga de acest vis?Prietenul tau sau tu sunte-ti agnostici cumva?Merge-ti oare intr-o biserica organizata?...,de ce va spun toate aceste intrebari ,va doresc sau iti doresc cele mai bune impliniri fericite in viata ta,dar tare ma tem de tine draga mea ca tu iti lasi viata condusa de diavol,si acest diavol vine acolo unde ii este larg deschisa usa inimii tale.Mai bine pt tine este sa-ti evaluezi la <<sange>> viata ta anterioara,vezi unde trebuie sa fc scimbari radicale in comportament,temperament,incat sa nu maiare satana sa te acuze sau sa-ti caute nod in papura pana acolo sa-ti bintuie in visele tale.Pune-ti toata speranta in Dummnezeu,intoarce-te spre El,si atunci vei primi ajutor de Sus in toate problemele tale de pe pamint,in familia ta si in inima ta.Curaj!....


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi