Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Kamy Tatulescu

Kamy TatulescuRâmnicu Vâlcea

Se facea ca eram cu sotul si fata mea pe un camp dar totul in jurul meu era ars,uscat. la un moment dat sotul ma ia de mana si imi spune sa fugim ca vine sarpele spre noi. era un sarpe lung si negru de parca era ars. am luat fata de mana si am fugit toti trei. fata s-a impiedicat si sarpele s-apus in fata ei si dadea din cap de parca dansa.


Citeaza mesajul

Ion Gratar

Ion GratarBucharest, Romania

Campul in visul dvs.,este reprezentat de familie,de problemele prin kr trece-ti cu sotul si fetita dvs,probleme kr poate lua la un moment o turnura diabolica:cineva din trecutul dvs poate lua usor contact cu membrii familiei prin mijloace oculte si ar incerca prin metode urate sa va faca rau la propiu zis.Faptul k doar dansa sarpele negru si dadea din cap arata ca persoana in cauza dorste zilnic sa va faca rau,cauta sa va afle punctele vulnerabile din familie,dar care pana la urma va raminea fara niciun rezultat viabil.Este possibil k Dumnezeu sa va trimeata un protector puternic la timpul potrivit,asa va sugerez sa aveti incredre in pronia cereasca si atotputernicia divina in caz de ajutor.


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi