Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 593 de subiecte si 1640 postari foarte interesante.

Cautare forum


Andru Corbu

Andru CorbuIasi, Romania

Ieri seara am visat ca eram la scoala;persoana iubita sau in devenire... o visam totdeauna cu spatele la mine , am trecut prin niste certuri si as vrea sa fim prieteni din nou , chiar daca in vis o vedeam nu mai cu spatele la mine , eram sigur ca era ea , cineva ma poate ajuta?? ;( , nu sunt sigur daca visul e frumos ... am cautat semnificatia scolii intr-un dictionar de vise si mi-a zis ca trebuie sa-mi schimb ceva in comportament sau in viata ...


Citeaza mesajul

Ion Gratar

Ion GratarBucharest, Romania

Salut,in visul tau cu aceea iubita dorita de tine,arata de fapt starea ei vis-a-vis de tine,este posibil ca de atitea ori cind o visezi cu spatele la tine ea de fapt nici nu mai doreste o relatie cu tine,ori incearca pe diferite cai sa-ti arate cine va fi ea...Daca e ceva sa schimbi ceva la tine,in comportament sau in viata ta de zi cu zi,iti spun sa fugi de anturaje dubioase sau de prietene meschine,devino mai introspect si intelept cu viata ta,si cauta sa ai relatii bune numai in preajma persoanelor care cu adevarat iti vrea binele tau.Acum tu esti inca in cautarea acelei prietene visata de tine,si care cu timpul este posibil sa o gasesti...


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi