Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Alina Chirita

Alina ChiritaLocatie necunoscuta

Nu reusesc sa-mi amintesc tot visul, insa imi aduc aminte de un bebelus care era posedat, care atunci cand se apropia de soba din casa,tipa,plangea, era ingrozit...stiam cumva ca in soba aceea e un demon...Si eu eram fosrte speriata de asemenea.Ce poate semnifica?


Citeaza mesajul

Ion Gratar

Ion GratarBucharest, Romania

Acest vis iti arata fata ascunsa a pacatului,cum ar fi curvia.Tu traiesti acest vis prin prisma faptelor tale.Dumnezeu iti cere o schimbare:renunta la o viata imorala si traieste o viata cumpatata si sfinta.In ceea ce acest bebelus posedat facea tot felul de scene violente ,te predispune la niste evenimente neprevazute in care poti fi implicata.Si de astfel de ce acest 'demon',ia intruchiparea unui bebelus posedat,nu cumva ai avortat in trecut tau?De ce iti spun,anumite greseli intotdea-una te vor urmari pina nu vei rezolva ceva din trecut kr te macina.Fa o schimbare importanta in viata ta si vei vedea efectele benefice in kr Dumnezeu iti raspunde la nevoile tale zilnice.


Citeaza mesajul

Chirita Chirita

Chirita ChiritaLocatie necunoscuta

Acest vis iti arata fata ascunsa a pacatului,cum ar fi curvia.Tu traiesti acest vis prin prisma faptelor tale.Dumnezeu iti cere o schimbare:renunta la o viata imorala si traieste o viata cumpatata si sfinta.In ceea ce acest bebelus posedat facea tot felul de scene violente ,te predispune la niste evenimente neprevazute in care poti fi implicata.Si de astfel de ce acest 'demon',ia intruchiparea unui bebelus posedat,nu cumva ai avortat in trecut tau?De ce iti spun,anumite greseli intotdea-una te vor urmari pina nu vei rezolva ceva din trecut kr te macina.Fa o schimbare importanta in viata ta si vei vedea efectele benefice in kr Dumnezeu iti raspunde la nevoile tale zilnice.
Multumesc! Din cate imi spui de un pacat cum ar fi curvia... probabil se refera la faptul ca sunt impreuna de 6 ani cu un barbat fara sa fi facut cununia in biserica.


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 3 din : 3 posturi