Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 593 de subiecte si 1640 postari foarte interesante.

Cautare forum


Gabriel Strajeriu

Gabriel StrajeriuLocatie necunoscuta

Buna, Sunt Mirela. Am avut un vis foarte ciudat si pot spune ca m-a speriat de-a dreptul. am visat ca ma alerga un taur mare, cu coarne mari voia sa ma impunga, sa intre peste mine in casa , a intrat violent si a spart usa, in vis eram speriata si nu prea adica incercam sa-i fac fata sa-l sperii pana la urma l-am alungat, nu stiu cum dar a plecat de la casa mea si era pe case prin vecini si am plecat sa-l caut sa-l alung. Foarte dubios vis marturisesc.


Citeaza mesajul

Ion Gratar

Ion GratarBucharest, Romania

Buna Mirela,uite un vis care la prima vedere ia zice ca intrevezi ceva.Dar nu este atit de usor.In tomurile de interpretari ale viselor gasesti tot felul de descifrari sau interpretari vis-a-vis de "Taur",ceea ce imi spune ca numai Dumnezeu stie in cazul tau despre ce este vorba in visul tau.Din inspiratia kr imi vine,taurul din vis are conotatii virulente de gen masculin,o cearta aprinsa sau vei fi prinsa in mijlocul unui razboi,kr va incepe intai din familia ta si se va termina mai departe de casa dvs. Din ce se pare ,sa nu aveti o disputa cu un 'vecin' mai suparacios si din asa ceva sa se iste o cearta,care cu greu va inceta,dupa dispute si tergirversari sa ajungeti la un pact de <<Pace>>,si de-abia de atunci sa intrati pe fagasul normal din viata dvs.Sper sa reusiti sa va intelegeti bine cu familia dvs si cu vecini apropiati sau mai inderpatati.


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi