Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 593 de subiecte si 1640 postari foarte interesante.

Cautare forum


Castor Dragalas

Castor DragalasCluj-Napoca

Noaptea , joi spre vineri , am visat ca eram cam agitata , in troleibus , ma balanganeam , in ambele parti , stand in picioare , la mijloc . Am inteles visul numai dupa ce mi-am dat seama ca uitasem sa iau cheia pentru dulapul vestiarului pentru a-mi pune lucrurile mele si am intoarce in locuinta . A-mi da seama la jumatatea drumului de la locuinta catre clinica , eu fiind in concediu .


Citeaza mesajul

Gratar Gratar

Gratar GratarBucharest, Romania

Noaptea , joi spre vineri , am visat ca eram cam agitata , in troleibus , ma balanganeam , in ambele parti , stand in picioare , la mijloc . Am inteles visul numai dupa ce mi-am dat seama ca uitasem sa iau cheia pentru dulapul vestiarului pentru a-mi pune lucrurile mele si am intoarce in locuinta . A-mi da seama la jumatatea drumului de la locuinta catre clinica , eu fiind in concediu .
Dvs ve-ti trece prin perioade putintel mai grele.Uituceala de kr a-ti dat dovada in vis ne arata ca anumite laturi ale fiintei dvs va vor face clenciuri in memoria amintirilor,unele dureri inca mocnite sau neplaceri cauzate de o profesie stresanta la locul de munca.Acum ramine sa luati masuri,o vacanta relaxanta sau metode de destindere cum cei apropiati.


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi