Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Octav Oct

Octav OctLocatie necunoscuta

Primul am visat ca ocupam un rang destul de mare printre demon/diavoli , totu se intampla undeva in iad. Al doilea am visat ca eram la baie , stateam in fata unei oglinzi cu capul in jos , cand dau sa ridic capu mi se fac ochii negrii si o umbra neagra ma cuprindea total , cand m-am trezit am avut o senzatie usor placuta .. A trecut ceva timp de la aceste vise pe care nu am putut sa le uit si de asta am venit aici ca sa ma lamuriti .


Citeaza mesajul

Ion Gratar

Ion GratarBucharest, Romania

Salut,tu ai visat ceva din sfera si influenta Ocultismului si demonismului care le gasesti aproape la tot pasul.Daca ai citit constient materiale cu tiz ocult,se poate sa te influenteze la un program de indoctrinare psihologica.Oglinda <<sufletul>> tau te face sa vezi ceva demonic strins in miezul sufletului tau,ceva rau kr ar trebui sa nu-ti apartina.Posibil ,te poti debarasa de tot ceea vezi ca este in legatura cu raul si influentele nefaste ale ocultismului.Cauta si fii credincios numai Lui Dumnezeu.


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi