Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Julia Rubi

Julia RubiLocatie necunoscuta

De cateva saptamani visez mereu ca mor multe persoane in diferite ipostaze, imi visez ca mor pe rand fratele, tatal, si prietenii, dar de multe ori vad si accidente cu oameni necunoscuti care mor, in cele mai multe cazuri ei cad de la o inaltime foarte mare si eu ii vad cazand, ce mi se pare cel mai ciudat pe langa faptul ca visele sunt foarte reale este ca ei se arunca singuri, fara sa ii impinga cineva, sau pur si simplu din neatentie, ceea ce ma sperie si mai tare este ca de fiecare dara cand ma intorc acasa, in vis, totul revine la normal si ei sunt inca in viata, apoi ma trezesc. ar putea insemna ceva aceste decese din visele mele. tin sa precizez ca eu nu am murit niciodata in vis. Multumesc


Citeaza mesajul

Gratar Gratar

Gratar GratarBucharest, Romania

De cateva saptamani visez mereu ca mor multe persoane in diferite ipostaze, imi visez ca mor pe rand fratele, tatal, si prietenii, dar de multe ori vad si accidente cu oameni necunoscuti care mor, in cele mai multe cazuri ei cad de la o inaltime foarte mare si eu ii vad cazand, ce mi se pare cel mai ciudat pe langa faptul ca visele sunt foarte reale este ca ei se arunca singuri, fara sa ii impinga cineva, sau pur si simplu din neatentie, ceea ce ma sperie si mai tare este ca de fiecare dara cand ma intorc acasa, in vis, totul revine la normal si ei sunt inca in viata, apoi ma trezesc. ar putea insemna ceva aceste decese din visele mele. tin sa precizez ca eu nu am murit niciodata in vis. Multumesc
"Eu sunt Calea,Adevarul si Viata.Cine crede in Mine chiar de o fi murit il voi invia la viata".Crezi tu Julia in aceste cuvinte ale Domnului nostru Iisus Christos?In cele 4 Evanghelii din Sf.Scriptura Domnul Iisus ne arata ca in El atit viata si moartea are o importanta radicala pt fiecare dintre noi.Pune-ti intrebi asupra sensului vietii.si trecerea dincolo de moarte ale tuturor cunoscutilor tai,si iti promit ca vei afla raspunsul la framintarile tale zilnice,ceea ce denota si visul tau . Dumnezeu doreste sa te apropii cit mai mult de El,vrea sa-ti impartaseasca o cunostinta vitala pt viata ta.Numai zabovi...,vino asa cum esti la El,apropiete prin rugaciuni staruitoare si iti spun ca nu vei fii dezamita intr-un fel.


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi