Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Dominica Marandici

Dominica MarandiciIaloveni

Am visat ca eram cu iubitul meu intr-un parc undeva si eram numai fete si el, apoi au trecut pe linga noi citiva baieti si a vrut sa-i ia la bataie de ce se uitau la mine ,.... si exact dupa aceasta lam visat pe fostul, doar ca cu acelas inceput numia ca a dorit sa-i ia la bataie nu din cauza mea si facea tot posibilul ca sa nu ma pot duce acasa gasea diferite motive....... Dar in realitate fostul doreste sa se impce cu mine si mi-a dat timp sa ma gindesc


Citeaza mesajul

Ion Gratar

Ion GratarBucharest, Romania

Buna,in visul tau m-am vazut si pe mine in roluri diferite,sub aceleasi aspecte privind trecutul ingemanat cu prezentul.Probabil ca si tu 'cauti' incontinuare sa-ti refaci viata sub auspiciile unei vieti de cuplu potrivit cu dorintele tale.Iti cunosti bine meritele ca si defectele tale;acum iti ramane sa lasi de la tine trecutul ,sa te impaci cu prezentul chiar privind rolurile jucate de fostul dar si actualul tau partener de viata si cuplu.Iti doresc sa iei cea mai buna decizie in viitorul tau se prefigureaza o reusita pe plan matrimonial...bafta


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi