Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Carmen-Cristina Tudose-Cutter

Carmen-Cristina Tudose-CutterLocatie necunoscuta

Buna. Am un avut un vis urat care ma sperie: m-am intors acasa de undeva (casa bunicii) si am fost intampinata de la curte de multi tineri imbracati in alb si negru. Cand am intrat in curtes-au impartit in doua ca sa ma lase sa trec. Nu cunosteam pe nimeni si nimeni nu imi vorbea. I-am intrebat ce se intampla, de ce sunt acolo dar nu mi-au raspuns. Am intrat in casa si acelasi lucru. Cupluri in alb si negru care cand am intrat s-au uitat la mine fara sa imi raspunda. Am zis ca intru in camera sa vad ce sa intampla si am auzit un glas spunandu-mi ca nu vreau sa vad. Totusi am intrat: era intuneric si am vazu silueta unui spanzurat. Am iesit imediat din camera si am vomitat afara in curte. Ce semnificatie are?


Citeaza mesajul

Gratar Gratar

Gratar GratarBucharest, Romania

Buna. Am un avut un vis urat care ma sperie: m-am intors acasa de undeva (casa bunicii) si am fost intampinata de la curte de multi tineri imbracati in alb si negru. Cand am intrat in curtes-au impartit in doua ca sa ma lase sa trec. Nu cunosteam pe nimeni si nimeni nu imi vorbea. I-am intrebat ce se intampla, de ce sunt acolo dar nu mi-au raspuns. Am intrat in casa si acelasi lucru. Cupluri in alb si negru care cand am intrat s-au uitat la mine fara sa imi raspunda. Am zis ca intru in camera sa vad ce sa intampla si am auzit un glas spunandu-mi ca nu vreau sa vad. Totusi am intrat: era intuneric si am vazu silueta unui spanzurat. Am iesit imediat din camera si am vomitat afara in curte. Ce semnificatie are?
"Silueta unui Spinzurat".Cheia acestui vis sta in pozitia in kr poate incepe totul:de la probleme familiare la o posibila noua idila.Drumul vietii tale este si va fi marcar cu insemnari total diametral opuse.Unii kr iti vor deveni prieteni pe parcursul vietii se vor remarca prin intrigi familiare,spionari duplicitare si mai ales ceva demonic,tot acel schimburi de culori de costume ale unor cunoscuti sau necunoscuti,ascunde caractere duplicitare,refractare kr vor cu totii sa-ti spuna ca comploteaza in ascuns fata de tine.Fata de tine?Nimeni nu poate fii ascuns in ochii lui Dumnezeu,se inseala daca de ochii altor oameni.Priveste bine tot ce-i jurul tau:cati (asa zisi)prieteni este pana la urma cu tine si la bine si la greu?...,gindeste-te mai bine!


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi