Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 593 de subiecte si 1640 postari foarte interesante.

Cautare forum


Bîrdea Mihai

Bîrdea MihaiLocatie necunoscuta

Buna am visat-o pe fosta prietena in casa la bunicu care a murit in 2008, ea statea pe pat si fuma...Cine ma poate ajuta ce inseamna ,multumesc mult.


Citeaza mesajul

Gratar Gratar

Gratar GratarBucharest, Romania

Buna am visat-o pe fosta prietena in casa la bunicu care a murit in 2008, ea statea pe pat si fuma...Cine ma poate ajuta ce inseamna ,multumesc mult.
In persoana fostei tale iubite sta o 'cheie' al viitorului tau.Ea,fosta ta prietena gindeste viitorul tau si pt tine.Nu te gindi cumva ca poti sa mai ai o reintoarcere spre ea,iti da ideea ca ea <<fumeaza>> situatia ei cu relatia pe kr a-ti avut-o cindva.Imaginile trecutului(casa bunicului)rezida in faptul ca voi doi a-ti fi reusit sa va claditi casa de piatra al unei familii reusite,dar kr intre timp s-a ivit o ruptura.Cu rabdare,cu speranta ca numai Dumnezeu iti mai poare reda fericirea de alta-data este pt tine un timp de meditatie profunda la problemele si sensurile misterioase ale vietii....PS:Citeste o carte buna.


Citeaza mesajul

Bîrdea Mihai

Bîrdea MihaiLocatie necunoscuta

Mersii mult chiar mai uimit...lasami fb-ul tau daca ai sa te mai intreb una alta...am mai patit o chestie ciudata...dar pe privat vreau doar sa iti zic..


Citeaza mesajul

Gratar Gratar

Gratar GratarBucharest, Romania

Mersii mult chiar mai uimit...lasami fb-ul tau daca ai sa te mai intreb una alta...am mai patit o chestie ciudata...dar pe privat vreau doar sa iti zic..
Fb?facefook?scrie-mi numele de pe ast sit si apare si pe FB...,mai bine nr meu:0733786735..ionel.,dk vrei vom vb mai indeliat asupra a ceea ce te apasa.


Citeaza mesajul

Bîrdea Mihai

Bîrdea MihaiLocatie necunoscuta

Mihai birdea dar lasami mesaj sa vad care esti mersi mult


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 5 din : 5 posturi