Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 593 de subiecte si 1640 postari foarte interesante.

Cautare forum


Adrian Marlogeanu

Adrian MarlogeanuLocatie necunoscuta

Ca un esec? O batjocura? Dar chiar de la tata? Radeau de mine in hohote, asa incepe visul... tata si noua lui nevasta. Eu ma trezesc de rasul lor. Din camera cealalta, tata zice in timp ce rade: "Vai nu mai pot, daca mai am loc (si in acelasi timp la aceasta zicala se arata un spot mic dintr-un triunghi) l-as lasa sa vina aici sa stea cu patura langa noi. Eu parca taras ma dau jos din pat si merg pana la ei si cand intru in camera atunci ma trezesc din vis chinuit. Deci la gat, cand m-am trezit am auzit ca sunetul de sforait dar ca un blocaj in gat, de 2 ori.


Citeaza mesajul

Gratar Gratar

Gratar GratarBucharest, Romania

Ca un esec? O batjocura? Dar chiar de la tata? Radeau de mine in hohote, asa incepe visul... tata si noua lui nevasta. Eu ma trezesc de rasul lor. Din camera cealalta, tata zice in timp ce rade: "Vai nu mai pot, daca mai am loc (si in acelasi timp la aceasta zicala se arata un spot mic dintr-un triunghi) l-as lasa sa vina aici sa stea cu patura langa noi. Eu parca taras ma dau jos din pat si merg pana la ei si cand intru in camera atunci ma trezesc din vis chinuit. Deci la gat, cand m-am trezit am auzit ca sunetul de sforait dar ca un blocaj in gat, de 2 ori.
Sal Adrian,vezi,sa nu ai si probleme medicale prin prisma viselor tale cam imi da un indiciu ca ai putea avea probleme cu inima?Cauta sa lasi si de la tine rautatea altora fata de tine,nu-i mai baga asa de mult in seama,vezi-ti mai bine sa vezi ce-i cu sanatatea ta,cu reusitele in viata pe plan profesional sau de intimitate de prietenie sau conjugala in familie.Uneori eram ca tine,puneam prea mult 'suflet' pt altii,iar de mine nu prea ma ocupam.Gindeste-te pt perspectivele si proiectele tale de viitor ce trebuie neaparat mai repede sa faci spre binele tau....


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi