Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Ana Mardarea

Ana MardareaLocatie necunoscuta

Am visat ca am avut sex cu prietena mea cea mai buna in camera parintilor , si ca dupa ce am terminat a intrat baiatul de care imi place in camera si a sarutat-o pe prietena mea cea mai buna , dupa aceea , urmatoarea dimineata eram la scoala si tot acelasi baiat mergea cu mine , se urca pe scari pina la etajul doi (ceea ce e straniu pentru ca D-baiatul de care imi place , nu invata in aceeasi scoala in care invat eu) neam despartit dupa ce am ajuns la etajul doi el indepartinduse la un grup de colegi cu care invata ( din viata reala ) cind am ajuns la colegii mei vizavi de usa ( in coridor) era o masa unde era asezata profesoara noastra de franceza ..... poate sa-mi explice si mie cineva ce inseamna visul acesta ??? Va rog :(


Citeaza mesajul

Ion Gratar

Ion GratarBucharest, Romania

Buna Ana,intelegerea visului tau denota o maturitate emotionala si pe plan fizic perioada ciclititatii sexuale.Nu in acest apanaj sexual(te vede-ai facind sex cu prietena ta)esti pe drumul vietii,ci relatia urmatoare conjuncturii in care te vei afla la un moment dat,o idila neasteptata kr o vei intimpina cu placere.Ma miram de curajul tau,deoarece multe persoane tinere[fete si baieti]nu au franchetea sa spuna lucrurilor pe nume,si anume ce-i doare cel mai mult.Profesoara de franceza din vis este(posibil)..,poate razi,sa fie o femeie matura kr te poate initia in acrotajul,abordarea si seductia sexuala fata de anumite persoane de sex opus.Prietenul tau (D)de kr iti place si in viata ta reala si kr te leaga de el ceva,amintiri,idila sau poate esti indragostita de el este posibil ,mai ales pt el sa aleaga si o noua partenera si sa se ascunda de tine in privinta aceasta.Nu uita,in mana lui Dumnezeu sta totul:El vede ce este in inima ta si framintarile tineretii tale prin kr treci momentan pe pamant....0733786735.ionel.


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi