Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 593 de subiecte si 1640 postari foarte interesante.

Cautare forum


Iancu Florin-Alexandru

Iancu Florin-AlexandruBucharest, Romania

Deci,cu o zi inainte de vis,am fost intr-o excursie organizata de primarie..in fine si pe drum m-am imprietenit cu o fata,de varsta mea(12 ani).Am vorbit,am glumit,ne-am jucat,ne-am simtit foarte bine.La un moment dat,ne-am culcat unu langa altul pe iarba,dupa ce am alergat.In aceea seara,am visat ca ma sarutam in vis cu ea...Ce inseamna?


Citeaza mesajul

Gratar Gratar

Gratar GratarBucharest, Romania

Deci,cu o zi inainte de vis,am fost intr-o excursie organizata de primarie..in fine si pe drum m-am imprietenit cu o fata,de varsta mea(12 ani).Am vorbit,am glumit,ne-am jucat,ne-am simtit foarte bine.La un moment dat,ne-am culcat unu langa altul pe iarba,dupa ce am alergat.In aceea seara,am visat ca ma sarutam in vis cu ea...Ce inseamna?
Ea iti cunoaste sentimentele nutrite de tine fata de aceasta fata?Fa-ti curaj si expunei dorintele inimii tale acestei fete,nu lasa timpul sa treaca,la un moment dat o sa-ti faci reprosuri ca de ce nu ai reusit sa spui unei fete ca o iubesti si ca doresti sa-ti faci o prietenie frumoasda cu ea.


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi