Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 593 de subiecte si 1640 postari foarte interesante.

Cautare forum


Cosmina Florina

Cosmina FlorinaSupuru De Sus, Salaj, Romania

Am avut acest vis de mai multe ori si nu lam zis nimanui dar in dimineata asta a fost groaznic... ERAM PE UN LAC UNDEVA SI NISTE OAMENI INCERCAU SA SCOATA DIN APA UN OM CE SE NECASE LAU CAUTAT ZILE INTREGI DAR NU LAU GASIT NUMAI CAND AM AJUNS EU CU INCA 2 PRIETENE SI IUBITUL MEU ACOLO EL ATUNCEA A IESIT LA SUPRAFATA UN OM A MERS SA IL TAIE CU SACUREA PENTRU CA DEJA DEVENISE UN MONSTRU,,,ACEL MONSTRU SIA RIDICAT CAPUL SI SA UITAT LA MINE SI MAM SPERIAT AM ZIS CATRE IUBITUL MEU HAIDE SA MERGEM CA IMI ESTE FRICA DAR MONSTRUL A IESIT PE MARGINEA LACULUI SI MIA ZIS SA DAU MANA CU EL SA FAC SI EU O BAIE CA ESTE FOARTE BUNA APA,,,MAM INORS SI AM ZIS CA NU VREAU SI CAND MAM UITAT LA EL ERA UN BAIAT ATAT DE FRUMOS CU OCHII ALBASTIR CA CERUL SI MAI INTINS MAINILE INCA O DATA SI AM ZIS SA MA LASE IN PACE CA NU VREU SI AM ZIS CA SA LE CHEME PE PRIETENELE MELE SI EL MIA ZIS CA SUNT CEA MAI FRUMOASA ,,,APOI DEJA ERAM LA O CASA CU LUME MULTA SI CU MUZICA EU DANSAM CU PRIETENUL MEU EL A VINIT SI A INSISTAT SA DANSEZ CU EL EU IAM ZIS CA DUPA CE TERMIN DANSUL CU IUBITUL MEU VOI DANSA CU EL ,,, IUBITUL MEU ERA IMBRACAT CU HAINELE LUI SI MIA ZIS NU SUNT EL DOAR HAINELE SUNT ALE LUI ,,,APOI BAIATUL A MERS L O PRIETENA SI IA ROSTIT NUMELE RALUCA TU URMEZI... SI ASA SA TERMINAT VISUL MIESTE FOARTE FRICA SI NU STIU CE SA MA MAI FAC CU VISUL ASTA...


Citeaza mesajul

Ion Gratar

Ion GratarBucharest, Romania

Draga Cosmina,un vis kr se repeta are un rol al acestui vis,uneori problemele pe kr le intimpinam zilnic sa ni se arate in vise sub forma de simboluri starea noastra interioara prin kr trecem atunci.La tine ce pot sa spun,poate ti-e frica de o despartire de actualul tau prieten,k poate si-a facut de o noua idila pe kr tu nu o stii,frica ta s-a estompat si in visele tale.Cerceteaza la rece cum stau in realitate evenimentele petrecute cu prietenul tau,vezi dk are motive seriose si dk {ascunde}sentimente sau idei care sa-ti provoace starea ta uneori de repulsie la gindul ,sa zicem inselarii fata de tine al iubitului tau.Oricum,apa si monstrul arata doar starea sufleteasca ,grijile sau impedimente kr te macina,stai cu gindul ca ..,daca e asa;sau cauti tu motive kr le invoci in inima ta sa vezi cum stai cu relatia dintre voi doi.Cere lui Dumnezeu draga fata sa-ti arate adevarul idilei tale cu actualul tau prieten.


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi