Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Tily Paula

Tily PaulaLocatie necunoscuta

Eram intr-o sura vechie de al bunicului pe vremea can mai exista, intr-o camaruta mica in care imi era cosciugul alb si m-am asezat langa el unde era crucea din lemn cu Iisus Hristos rasticnit, apoi o sarut si imi ridic privirea sprea mica curte care era plina cu fan intins pe jos si care avea pe el (pe fan)masti ciudate de difetite culori(ce chipuri aratau nu imi mai amintesc)si apoi spun:-Aici voi putrezi!(in gura maresi incep sa plang) in acel timp cineva (nu stiu cine) intorcea fanul.... in acel timp erau si mama,tata, sora mea acolo si isi luase larevedere de la mine dar nu spuneam nimic,dar in mintea mea era o chiestie ciudata ca eu am murit dar m-am trezit din morti ca sa ma bag in cosciug... nu imi amintesc de vreo rochie alba eram inbracata normal ... asta e tot ce am visat eu in seara asta daca ma poate sfatui cineva despre ce am visat asta mar linisti ^^)/ Multumesc! \(^w^)/


Citeaza mesajul

Gratar Gratar

Gratar GratarBucharest, Romania

Eram intr-o sura vechie de al bunicului pe vremea can mai exista, intr-o camaruta mica in care imi era cosciugul alb si m-am asezat langa el unde era crucea din lemn cu Iisus Hristos rasticnit, apoi o sarut si imi ridic privirea sprea mica curte care era plina cu fan intins pe jos si care avea pe el (pe fan)masti ciudate de difetite culori(ce chipuri aratau nu imi mai amintesc)si apoi spun:-Aici voi putrezi!(in gura maresi incep sa plang) in acel timp cineva (nu stiu cine) intorcea fanul.... in acel timp erau si mama,tata, sora mea acolo si isi luase larevedere de la mine dar nu spuneam nimic,dar in mintea mea era o chiestie ciudata ca eu am murit dar m-am trezit din morti ca sa ma bag in cosciug... nu imi amintesc de vreo rochie alba eram inbracata normal ... asta e tot ce am visat eu in seara asta daca ma poate sfatui cineva despre ce am visat asta mar linisti ^^)/ Multumesc! (^w^)/
Buna,in acest vis kr l-ai avut se reveleaza un timp din viitor in kr vei fi implicata.Se pare ca visandu-ti o apropiere de o posibila inmormintare de-ata sa fie vorba mai mult de o ruptura de lumea materiala ,afiliiduse unei vieti spirituale in kr vei regasi drumul spre Imparatia lui Dumnezeu.Deci sa nu te mire faptul ca vei fii la un moment dat in viata ta dispusa sa jerfesti totul pt cauza mintuirii si glorificarii divinitatii.


Citeaza mesajul

Iulian Nazaru

Iulian NazaruBucharest, Romania

Vorbeste cu cineva matur din jur, ca pare ceva mai serios


Citeaza mesajul

Iulian Nazaru

Iulian NazaruBucharest, Romania

Un om moare ori dintr-un accident, mare atentie la gaze etc, ori de o boala, deci vedeti ce mancati sau sa nu vi se puna ceva in mancare......


Citeaza mesajul

Gratar Gratar

Gratar GratarBucharest, Romania

Vorbeste cu cineva matur din jur, ca pare ceva mai serios
Prietene,cineva matur este acela care vrea binele suprem al oamenilor.Tu din cuvintele tale denoti o dispozitie spre nepasare si disconfort spiritual.Mai bine regaseste-te spreun nivel cizelat al unei autentice spiritualitati si apoi arunca cu ocari sau cu piatra in semenii tai,cine stie ,esti cineva,sau te consideri cineva,nu-i asa?...


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 5 din : 5 posturi