Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 593 de subiecte si 1640 postari foarte interesante.

Cautare forum


Alina Elenita

Alina ElenitaBucuresti-Noi, Ilfov, Romania

Am visat ca eram alaturi de prietenul meu in biserica in fata altarului si un preot ne punea pe cap cununiile. eu eram in stanga lui . mentionez ca nu eram imbracata in mireasa. in momentul de fata eu si prietenul meu suntem certati dar visul acesta l-am avut la inceputul relatiei noastre.


Citeaza mesajul

Gratar Gratar

Gratar GratarBucharest, Romania

am visat ca eram alaturi de prietenul meu in biserica in fata altarului si un preot ne punea pe cap cununiile. eu eram in stanga lui . mentionez ca nu eram imbracata in mireasa. in momentul de fata eu si prietenul meu suntem certati dar visul acesta l-am avut la inceputul relatiei noastre.
Viitorul tau este premergator unui vitor mariaj sau o casatorie reala dintre tine si prietenul actual/viitor? Preotul il arata mai mult spre Domnul Iisus ,biserica si altarul reprezinta o viata inchinata divinitatii si o legatura de cununie spirituala dintre voi ca oameni si El ca un Preot ,Cap al acestei biserici.Nu te-ai vazut inca,inseamna un timp de asteptare pana la definitizarea casatoriei ....


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi