Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Dragos Dsr

Dragos DsrLocatie necunoscuta

Eram cu o prietena,care in vis era iubita mea(in realitate chiar o plac sau o placeam)si ne-am sarutat.Dintr-o data apare actula mea prietena ma vede incepe sa planga,pleaca.Dupa care prietena cu care m-am sarutat afla ca era iubita mea si ne certam,ne despartim si m-am trezit.Ce ar trebui sa insemne?????


Citeaza mesajul

Gratar Gratar

Gratar GratarBucharest, Romania

Eram cu o prietena,care in vis era iubita mea(in realitate chiar o plac sau o placeam)si ne-am sarutat.Dintr-o data apare actula mea prietena ma vede incepe sa planga,pleaca.Dupa care prietena cu care m-am sarutat afla ca era iubita mea si ne certam,ne despartim si m-am trezit.Ce ar trebui sa insemne?????
Pai dupa tine ce ar trebui sa insemne visul tau?>..hmmm,probabil te cam certi si in realitate cu prietenele tale?Schimbati comportamentul vis-a-vis de o pritena actuala sau cea viitoare,nu vei stii dk o vei duce bine pana la urma numai in certuri...sau chiar nu iti doresti o schimbare al felului tau de a fii..,libertin ,rebel sau flusturatic.


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi